6.09.2011

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU

Gerçekten hayat sürprizlerle dolu, hiç beklemediğiniz anda güzel yüzünüzde güller açtırıyor.
Nasıl güzel, nasıl cömert bir kalptir bu diye şaşırıp kalıyorsunuz.
Beklemediğiniz bir anda kapınızı çalan bir paketi, kızınızla heyecanla açıp, hayran hayran bu güzelliklere bakıp, hepsini tek tek okşayıp kokluyorsunuz.
Sevgili Fiamma bize bu güzel sürprizi gönderen güzel insan. Hepsinde elinin becerisini, gözünün nurunu gördüm, inan o kadar duygulandım ki, ne diyeceğimi, nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Bu arda bileğimde çok güzel bir bileklik var yine paketten çıkan fotoğraflamayı unutmuşum.
Ne güzel insanlar tanıdım bu blog sayesinde, ne güzel insanlar tanıyacağım, tüm bu kazanımlarım için yaradana bir kez daha şükrediyorum. İyiki varsınız...

11 yorum:

 1. Fiammacım hem becerikli hemde nazik ve zarif bir insan.Bilge güle güle kullansın.

  YanıtlaSil
 2. Maşallah ya.. Sahiden ne çok insan gibi insanlar çıkıyor karşımıza burda.. şükürler olsun.. Bilge güle güle oynasın bebeğiyle inşaallah.

  YanıtlaSil
 3. Canım Bilgem yaa nasılda güzel gözleri gülmüş, işte bu duygu herşeye bedel. İyi günlerde kullanın, hiçbiri sizler kadar değerli değil ve ben de iyi ki varsınız diyorum sayfalarınızı her dolaştığımda.
  Bir de Noblessemin adresini ele geçirsem çok mutlu olacağım yaa neyse, belki bir gün o da olur iz üzerindeyim sorup soruşturuyorum halen:))

  YanıtlaSil
 4. Ah Sevdacığım ne mutlu sana. Sende Bilgecikte güle güle kullansınlar eşyalarını.

  YanıtlaSil
 5. Fiamma bu işte, kime ne zaman sürpriz yapacağı hiiiç belli olmaz:)

  YanıtlaSil
 6. Sevgili Noblesse nasıl güzel tarif etmişsin, çok doğru süper bir kadın

  YanıtlaSil
 7. Deli Hatunum değil mi ya, iyi ki bulmuşuz, buluşmuşuz bu alemde.

  YanıtlaSil
 8. Fimmacığım sahiden sen nasıl buldun benim adresimi kuzum:)) Sen bulursun Noblessenin adresini eminim canım tekrar teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. Sevgili Dilek teşekkür ediyorum inan kendimi çok özel hissettim:))

  YanıtlaSil
 10. Banu ablam aynen dediğin gibi:))

  YanıtlaSil
 11. Dünya küçük Sevdacığım, ne zamandır Bilgeciğime minik birşey göndermek istiyordum, ama suç ortağım Tülin değil:))Evet onu da bulacağım elbet bir gün:)

  YanıtlaSil