15.11.2012

İMZA:KIZIN

Hayatımın en anlamı işlerinden biri İmza:Kızın. Beni tanıyanlar bilir babama olan sonsuz sevgimi ve onu erken kaybetmiş olmanın yüreğimdeki acısını. Bu kitabı duyunca defterler dolusu mektuplarıma baktım, bir kez daha yazdım ona. Ulaşacağını biliyorum, üstelik bu sefer güzel de bir amaca hizmet edecek. Bu kitabın geliri 21. Yüzyıl Eğitim Ve Kültür Vakfı( YEKÜM) kanalıyla çocukların eğitimi için bağışlanacak. Benim de içinde olduğum 114 kadın yüreklerini açarak bu projeye dahil oldu. Kitap bugünden itibaren kitapçılarda satışta. Katkımızı esirgemeyelim lütfen. Ayrıca bu projeyi başlatan, ve kitabın çıkmasında bizden çok emeği olan, güzel yürekli insanlar; Selgin GB, Banu Özkan Tozluyurt, Esra  Aylin Akalın' a sonsuz teşekkürler.

13 yorum:

 1. ilk fırsatta alacağım. tebrik ederim.

  YanıtlaSil
 2. Biz birbirimiz mektubunu okumadık daha değil mi :)
  Şimdi fark ettim canım.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir projeymiş, kaçırdığıma üzüldüm açıkçası.
  En kısa zamanda ben de alacağım bu kitabı.
  Keşke sana imzalatma şansım da olsaydı ):
  Olsun. Okumak da yeter. Senin yazdığın kısmı gösterip "Bunu benim arkadaşım yazmııışşş" diye hava atabilir miyim peki?
  (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zeynebim imzakızın.com açıldı kaçıranlar orada yazabilecekler. Şımartma beni yaaaa, atarsın tabi havanı ve kitabı almaları için tüm eşi dostu seferber edebilirsin, öpüyorum

   Sil
  2. Seferberliğe yarın başlayacağım! Bir de dilediğin kadar şımarabilirsin çünkü böyle güzel bir projede yer almak oldukça hatta fazlasıyla güzel bir şey! Tekrar tebrik ediyorum. Ben de öptüm.

   Sil
 4. Çok merak ediyorum bu güzel kitabı , ilk fırsatta alacağım. Şimdiden yüreğine sağlık ...

  YanıtlaSil
 5. Bir an önce ulaşsa elimize :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buğdayım gözüm yollarda desem abartır mıyım ama halim bu, zaten pazartesi sipariş de vereceğim annem için olmadı onu öper koklarım:)

   Sil
 6. Sevdacım benim, ben sırayla okuyorum kitabı ve meraktan çatlasam da istemedim tanıdıklarıma öncelik vermek. Ama Nesrin tutturdu Sevda'nın yazısını oku oku oku diye.
  Okudum,dayanamadım.
  Mavi dedin,mavi hissettim,yakında geliyoruz dedin,burkuldum. Of bir acayip oldum işte...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim kitap bugün elime geçti ben de çok duygulandım, yazını ayrıca çok beğendim

   Sil