28.09.2021

28 Eylül Salı


 Uzun zamandır telefondan yazıyordum, bugün bilgisayardan yazayım dedim. sayfayı açınca kahkaha attım, minnak minnak yazıyormuşum, fark etmiyormuşum:))

Bir haftadır sabah yarım saat yoga yapıyorum. Tek tek sürelerine bakarak bir çalma listesi yaptım tam 32 dakikalık. Sabaha hem müzikle, hem yogayla başlamak iyi geliyor. Zaten erken kalkıyordum, genelde kitap okuyordum o süreyi yogaya kaydırdım. Gün içinde kitap okumak için nasıl olsa uygun zaman bulurum...

Saçımı yıllardır soldan sağa ayırıyorum, saç kesimim de buna uygun oluyor. Geçen hafta çok yorgun bir günün ardından taş gibi uyumuşum.Sabah kalkıp aynada saçlarımın sola doğru yattığını ( o tarafa yatmışım sanırım) ve pek güzel göründüğünü fark ettim, kaç günlerdir böyle kullanıyorum herkesler aaa ne güzel olmuş yeni saçların diyor:)))

Savaş ve Barış' ın mangasını almıştım, hayal kırıklığı oldu. Gerçi kocaman kitabı nasıl yorumlamışlar diye merak ederek almıştım. Lakin sevmedim, bazı orjinalliklere dokunmamak gerek galiba....

Hafta sonu arkadaşımın kızının kına gecesi ve nikahı var. Dolabımda ki uygun kıyafetleri kafamdan geçiriyorum, geçiriyorum... Aman be hiç sevmiyorum süslü püslü kıyafet. En son yazın katıldığım tek düğüne giderken aşağıda taksi bekliyordum. Komşum gördü "abla, düğüne mi " dedi "çok belli oluyor değil mi" dedim:)) öyle yani... akşam dolabı elden geçirmeli, kesin unuttuğum bir şeyler bulurum, umarım... hiç sonbahar düğününe katılmamışım..Sevmiyorum...6 yorum:

 1. O düğünler bir dert... Ne giyeceğim derdinden kimse evlenmesin modundayım :)))

  YanıtlaSil
 2. Telefondan hiç yazamıyorum, laptop da artık iyice eskidi,zorlanıyorum bu aralar bende.
  Saçları arada değiştirmek iyi hissettiriyor, mesela ben beyaza bıraktım oh ne rahatmış.
  Düğünlerde bende öyleyimdir, çok yakinim değilse dolaptan tercih ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de boyamayı bıraktım neredeyse bir yıldır üstelik o kadar sevdim ki, gerçekten çok büyük bir rahatlıkmış.
   Şu sıra hayatta mağazaya girip kıyafet falan deneyip alamam, artık el de varsa idare edeceğim:))

   Sil
 3. off! tatildeyken illa ki yazacağım diye tutturup telefondan yazdım. Neler olmuş neler!
  Obsesiflik başa bela, dönünce hepsini sıradan elden geçirdim sonra. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayyy ben artık saldım, hatam varsa affola modundayım:))

   Sil